Mercek Altına Alınan Fenomen Eylül Öztürk’ün Kocası Kenan Öztürk’ün Eski Röportajı Yeniden Gündem Oldu

Önce Dilan Polat ve Engin Polat soruşturmasına dahil edilen ardından hem yurt dışına çıkış yasağı getirilen hem de mal varlıklarına el koyulan Eylül Öztürk’ün kocası Kenan Öztürk’ün Snob Magazin’e verdiği röportaj yeniden gündem oldu!

Dilan ve Engin Polat’ın kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla tutuklanması, gözlerin onlarla benzer şekilde aniden zenginleşen diler sosyal medya fenomenlerine çevrilmesine sebep olmuştu.

Dilan Polat’ın 2019 yılında ‘Şampiyonlar Ligi’ notuyla paylaştığı fotoğraf resmen olay oldu ve başta bu masada oturanlar olmak üzere 600’den fazla sosyal medya fenomeni inceleme altına alındı.

Eylül Öztürk ve Tayyar-Özlem Öz çiftinin de dahil olduğu 14 kişilik fenomen listesindeki herkes önce Polatların soruşturmasına dahil edildi, sonra hepsine yurt dışına çıkış yasağı geldi, en son da tüm mal varlıklarına el konuldu.

Bu listede, en başından beri dikkat çeken ve bir süre önce eşi Kenan Öztürk ve çocuklarıyla Amerika’ya yerleşen Eylül Öztürk, hakkında yeni kararlar çıktıkça yeni paylaşımlar yaptı.

İddiaları yalanlayan Öztürk, soruşturma sürecine dahil edildiği için çok mutlu olduğunu, olan bitenin kendisini çok kötü etkilediğini fakat gerçeklerin ortaya çıkacağına inandığını söylemişti.

Mercek altına alınıp incelenmeye başlanan tüm sosyal medya fenomenlerinin ilginç videolarının ortaya çıkmasına alıştık. Bir benzeri de geçtiğimiz saatlerde Eylül Öztürk için yaşandı…

Eylül Öztürk’ün eşi Kenan Öztürk’ün bir yıl önce Snob Magazin’e verdiği güzellik merkezlerinden bahsettiği ve bu konuma nasıl geldiklerini anlattığı röportaj yeniden gündem oldu.

Kenan Öztürk’ün milyonluk Rolls-Royce arabası, ’18 yada 24 ayardır’ dediği altın dişleri ve yılan derisi ayakkabısı, “Bu parayı nereden bulmuştunuz peki?” dedirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x