Emre Belözoğlu’nun İstifa Kararı Aldığı İddiası

Ankaragücü – Çaykur Rizespor karşılaşması sonrasında Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, hakem Halil Umut Meler’e yumruk attı. Yumruklu saldırı sonrası yere düşen Halil Umut Meler, tekmelendi. Yaşananlardan 15 saniye önce ekrana gelen Emre Belözoğlu’nun hakem Meler’e hakaret ettiği öne sürüldü. Bu iddialar sonrası açıklamalarda bulunan MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu’nun istifa kararı aldığı, kararını da kısa bir süre içerisinde açıklayacağı iddia edildi.

Tüm Türkiye dün akşam futbolda yaşanan kara geceyi konuşuyor.

Maçta yaşananların ardından iki teknik adam da basın toplantısında kısa açıklama yaptı.

MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, soru almayacağını ve anlayış istediğini belirterek, “Bugün için ne söyleyeyim ki? Sadece çok üzgünüm, başka bir şey söylemek istemiyorum. Beni anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum” dedi.

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü İlhan Palut ise son dakikada puan aldıklarını belirterek, MKE Ankaragücü’ne başarı diledi. Beyaz TV, olay sonrası Emre Belözoğlu’nun istifa kararı aldığını, kararını da kısa bir süre içerisinde açıklayacağını iddia etti.

Emre Belözoğlu’nun başkan Faruk Koca’nın hakem Meler’e saldırmasından 15 saniye önce hararetli bir şekilde hakeme parmak salladığı iddia edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x