Süper Lig’de 3. hafta erteleme maçında Beşiktaş, Adana Demirspor deplasmanına konuk oldu. İlk yarıyı 2-0 geride kapatan Beşiktaş, ikinci yarıda da kötü gidişe engel olamadı. Karşılaşmayı Adana Demirspor 4-2 kazanırken, Beşiktaş taraftarları sosyal medyada takıma ve yönetime yüklendi.
Erteleme maçında Adana Demirspor’a konuk olan Beşiktaş hiç beklemediği bir yenilgi aldı. Belhanda ve Niang’ın golleriyle ilk yarıyı 2-0 geride kapantan Beşiktaş karşılaşmaya ortak olamadı.
![](https://edirne-yerel-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/besiktasin-adana-deplasmaninda-4-2-yenilmesi-sosyal-medyanin-dilinde-0-8wRffu9H.jpg)
İkinci yarıda Emre Akbaba ve Yusuf Erdoğan ile goller bulan Adana Demirspor, güçlü rakibi karşısında 4-0’ı buldu.
![](https://edirne-yerel-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/besiktasin-adana-deplasmaninda-4-2-yenilmesi-sosyal-medyanin-dilinde-1-KL4cILCi.jpg)
Beşiktaş 4. golün ardından vites artırsa da sadece tabelayı değiştirebildi. Aboubakar ve Rashica’nın golleriyle karşılaşma 4-2 sona erdi.
![](https://edirne-yerel-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/besiktasin-adana-deplasmaninda-4-2-yenilmesi-sosyal-medyanin-dilinde-2-pARd1ZFx.jpg)
Karşılaşmanın ardından gelen yorumlar şöyleydi👇
![](https://edirne-yerel-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/besiktasin-adana-deplasmaninda-4-2-yenilmesi-sosyal-medyanin-dilinde-3-WXqwvcZy.jpg)
👇
![](https://edirne-yerel-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/besiktasin-adana-deplasmaninda-4-2-yenilmesi-sosyal-medyanin-dilinde-4-lbK2uJ7S.jpg)
👇
![](https://edirne-yerel-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/besiktasin-adana-deplasmaninda-4-2-yenilmesi-sosyal-medyanin-dilinde-5-pMTZmEVt.jpg)
👇
![](https://edirne-yerel-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/besiktasin-adana-deplasmaninda-4-2-yenilmesi-sosyal-medyanin-dilinde-6-LE4tcJOR.jpg)
👇
![](https://edirne-yerel-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/besiktasin-adana-deplasmaninda-4-2-yenilmesi-sosyal-medyanin-dilinde-7-RTK82dQ1.jpg)
👇
![](https://edirne-yerel-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/besiktasin-adana-deplasmaninda-4-2-yenilmesi-sosyal-medyanin-dilinde-8-fB1Tleik.jpg)
👇
![](https://edirne-yerel-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/besiktasin-adana-deplasmaninda-4-2-yenilmesi-sosyal-medyanin-dilinde-9-st2ZfFOs.jpg)
👇
![](https://edirne-yerel-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/besiktasin-adana-deplasmaninda-4-2-yenilmesi-sosyal-medyanin-dilinde-10-SvB3Updw.jpg)
👇
![](https://edirne-yerel-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/besiktasin-adana-deplasmaninda-4-2-yenilmesi-sosyal-medyanin-dilinde-11-QvKKn95D.jpg)
Sizce Beşiktaş’ta sorun ne? Yorumlarda buluşalım!