Aka pot kırdı, rolünü ifşa etti

Kanal D’nin dikkat çeken yeni dizisi ‘İnci Taneleri’, ilk iki bölümüyle büyük ilgi topladı. Dizinin kadrosuna Cihan karakteriyle Kubilay Aka ve Nusret karakteriyle Rıza Kocaoğlu gibi usta isimler katıldı. İzleyiciler, Cihan karakterinin kim olduğunu merak ederken, Kubilay Aka’nın ‘İnci Taneleri’ galasında yaptığı bir konuşma olay yarattı.

Gala gecesinde Kubilay Aka, kendi karakteri olan Cihan hakkında konuşurken, “Ben Cihan karakterini oynuyorum. Yılmaz Erdoğan’ın…” dediği sırada Yılmaz Erdoğan’ın araya girip Kubilay Aka’yı durdurduğu anlar sosyal medyada paylaşıldı. Yılmaz Erdoğan’ın müdahalesiyle Kubilay Aka’nın “Azem’in oğluyum…” dediği duyuldu, böylece Kubilay Aka karakterinin dizide Azem’in oğlu olduğunu ifşa etmiş oldu.

DİZİNİN 3. BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin 3. bölüm özetine göre, Azem geçmişin izlerini gizlemeye çalışırken, çocuklarının bulunması umuduyla izlerden kopamıyor. Azem’in yalanı Dilber’in diline düşerken, yaşamak için başka biri gibi görünmek zorunda kalması kaosa neden olur. Azem ve Dilber arasındaki karmaşa sürerken, çıkan bir kavgada Azem’in yakın arkadaşı Kasım yaralanır. Aynı zamanda Azem’i umutlandıran bir durum karakolda ortaya çıkar.

Oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç, Yasemin Baştan, Mustafa Yıldıran, Orkuncan İzan, Mücahit Koçak, Ülkü Hilal Çiftçi gibi isimleri bir araya getiren ‘İnci Taneleri’, 8 Şubat akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x